PRODUKT ROKU 2015

Układ smarowania hydraulicznego Stalkowent, zwyciężył w XI edycji konkursu redakcji magazynu "Inżynieria i Utrzymanie Ruchu"
na Produkt Roku
, w kategorii: Elementy instalacji smarowych i olejowych.

baner_produkt_roku_2015.jpg
Stacja prób

Największa i najnowocześniej wyposażona stacja prób wentylatorów lutniowych o wydajności do 20m3/s, spiętrzeniu całkowitym
do 10 000 Pa oraz mocy do 150 KW przy napięciu 500V.

_slider_02.jpg
Wentylatory

Wentylatory produkowane w firmie Stalkowent Sp. z o .o. stosuje się głównie do przewietrzania kopalń węgla, soli, rud,
a także do współpracy z urządzeniami odpylającymi oraz klimatyzacyjnymi.

slider_01.jpg

O firmie

Istniejemy od stycznia 2000 roku. Nasza firma została wyodrębniona ze struktur Zabrzańskiej Fabryki Maszyn Górniczych POWEN, jednak korzenie zakładu produkcyjnego sięgają połowy XX w.

Ponad 50 lat doświadczeń i dynamiczny rozwój pozwoliły nam osiągnąć wysoką jakość oferowanych produktów. Cały czas staramy się udoskonalać nasze produkty, a przede wszystkim poszerzać ofertę o nowe wyroby. Możliwe jest to dzięki, działowi konstrukcyjnemu, który pracuje nad udoskonalaniem istniejących konstrukcji i nowych rozwiązań.

zobacz więcej


Katalog

Pobierz najnowszą wersję katalogu produktowego STALKOWENT Sp. z o.o.

pobierz katalog

 

Remonty

Stalkowent oferuje części zamienne do wszystkich typów swoich produktów, łącznie z tymi wycofanymi już z produkcji lecz znajdującymi się wciąż w eksploatacji.

Jednocześnie oferujemy wykonywanie remontów i modernizacji wszystkich naszych produktów niezależnie od daty ich produkcji.

zobacz więcej


Stacja prób

Stacja prób wentylatorów lutniowych STALKOWENT Sp. z o.o. jest największą i najnowocześniej wyposażoną w Polsce.

Dzięki badaniom przeprowadzanym na takiej stacji prób, STALKOWENT produkuje wentylatory lutniowe enerooszczędne o większej sprawności, co przekłada się bazpośrednio na zużycie prądu u użytkownika.

zobacz więcej


Projekty pod klucz

Formuła projektu „pod klucz” odpowiada na potrzebę kompleksowej obsługi klientów, zwłaszcza przy dużych projektach inwestycyjnych.

Prowadzenie takiego projektu umożliwia przekazanie klientowikompletnego rozwiązania,  którego zakres wykracza poza typowy asortyment produktów dostawcy.

zobacz więcej